Ator | Papel | |
---|---|---|
Jesse McCartney | Dick Grayson / Robin / Nightwing (voice) | |
Khary Payton | Kaldur'ahm / Aquaman (voice) | |
Nolan North | Conner Kent / Superboy (voice) | |
Danica McKellar | M'gaan M'orzz / Megan Morse / Miss Martian (voice) | |
Stephanie Lemelin | Artemis Crock / Artemis / Tigress (voice) | |
Lacey Chabert | Zatanna Zatara / Zatanna (voice) | |
Denise Boutte | Raquel Ervin / Rocket (voice) | |
Greg Cipes | Garfield Logan / Beast Boy (voice) | |
Dee Bradley Baker | DeSaad / Kalibak (voice) | |
David Kaye | Vandal Savage / Steve Lombard (voice) | |
Jenifer Lewis | Olympia Savage (voice) | |
Michael-Leon Wooley | Darkseid (voice) | |
Zehra Fazal | Cassandra Savage (voice) | |
Grey DeLisle | Helga Jace (voice) | |
Mark Rolston | Lex Luthor (voice) | |
Jason Spisak | Forager (voice) |
Nome | Trabalho |
---|---|
Patrick J. Foley | ADR Editor |
Patrick J. Foley | Dialogue Editor |
Mark A. Keatts | Supervising Dialogue Editor |
Mark A. Keatts | Supervising ADR Editor |
Eugene Mattos | Prop Designer |
Gabriel Gianola | Assistant Editor |
Greg Emerson | Other |
Jerome K. Moore | Character Designer |
Maral Simonian | Production Accountant |
John F. Reynolds | ADR Editor |
Harrison T. Barth | Assistant Editor |
John F. Reynolds | Dialogue Editor |
Kelly Ann Foley | ADR Editor |
Kelly Ann Foley | Dialogue Editor |
David M. Cowan | ADR Editor |
David M. Cowan | Dialogue Editor |
Darren Griffiths | Online Editor |
Damon Moran | Prop Designer |
Matthew Girardi | Visual Effects Art Director |
Sarah Noonan | Casting |
Yadira Davis | Production Accountant |
Yujin Lee | Other |
Christopher Jones | Other |
Richard Ziehler-Martin | Other |
Todd Gibbs | Other |
Youa Vang | Other |
Liz Marshall | Production Supervisor |
Agnes Kim | Casting |
Michele Beeson | Assistant Editor |
Marissa Llano | Post-Production Manager |
Rebecca Sands Coutts | Post-Production Manager |
Kip Brown | Post Producer |
Brenna Kraus | Title Designer |
Brenna Kraus | Graphic Designer |
Jeff Purves | Background Designer |
Alex Dilts | Background Designer |
Pamela Long | Color Designer |
Austin Reinkens | Character Designer |
Dou Hong | Modelling Supervisor |
Brian Johnson | Art Direction |
Cole Crawford Rothacker | Assistant Production Manager |
Vanessa Branch | Assistant Production Manager |
Andrea Bajandas | Assistant Production Manager |
Jorge Luis Gonzalez | Assistant Production Manager |
Cali D. Abenido | Production Manager |
John Roback | Line Producer |
Brandon Vietti | Executive Producer |
Greg Weisman | Executive Producer |
Michael Garcia | Dialogue Editor |
Michael Garcia | ADR Editor |
Athena Wingate | Production Accountant |
Sam Register | Executive Producer |
Kristopher Carter | Original Music Composer |
Michael McCuistion | Original Music Composer |
Lolita Ritmanis | Original Music Composer |
Bobbie Page | Production Supervisor |
Ed Adams | Production Manager |
Jay Bastian | Executive In Charge Of Production |
Brian E.S. Jones | Executive In Charge Of Production |
Jamie Thomason | Casting |
Jamie Thomason | Other |
Liz Carroll | Administration |
Vince Toyama | Background Designer |
Jerry Siegel | Characters |
Bruce King | Editor |
Allison Smith | Other |
Diana Ling | Other |
Anissa Espinosa | Other |
Whitney Tang | Storyboard Artist |
Jeff Palm | Other |
Trevor Von Eeden | Characters |
Tony Isabella | Characters |
Jay Hong | Background Designer |
Jose Andres Velasco | Storyboard Artist |
Jack Kirby | Characters |
Carl Peterson | Storyboard Artist |
Jim Aparo | Characters |
Mike W. Barr | Characters |
George Pérez | Characters |
Marv Wolfman | Characters |
Brandon Vietti | Writer |
Christopher Berkeley | Director |
Michael Matzdorff | Other |
Miguel Ferrer | In Memory Of |
Marlene Corpuz | Assistant Production Manager |